Fotokabir - víkendový fotospeciál

Fotokabir - víkendový fotospeciál

Všude čteme jak úřaduje chřipka a i když já se jí zatím statečně vyhejbám (fotka pochází z mého teploměrového období), tak řada z vás prohlubuje přátelský vztah s kapesníkem, čajem, medem a dalšími členy "záchranného sboru". Občas se sejdou zajímavé fotografie, které výjimečně nepochází z mého archivu a přesně z těch jsem poskládal tento víkendový-chřipkový speciál.

Tohle jednou zkusím napodobit se svým čírem. Jen doufám, že budu mít stejně nadanýho fotografa v zádech, respektive za objektivem. Tohle jednou zkusím napodobit se svým čírem. Jen doufám, že budu mít stejně nadanýho fotografa v zádech, respektive za objektivem.

Prej umění... Prej umění...

Tohle je umění...po takovym smyku dohrát a odejít po svých. Tohle je umění...po takovym smyku dohrát a odejít po svých.

Že do sebe nenabouraj? Že do sebe nenabouraj?

Nevím jak tenhle paragán dopadnul, ale doufám že tenisky byly na zemi jako první. Nevím jak tenhle paragán dopadnul, ale doufám že tenisky byly na zemi jako první.

Asi první módní přehlídka spolku včelařů (nechápu proč se schází hned v Miláně). Předpokládám, že v kufříku ten Vilík nese včelí královnu. Asi první módní přehlídka spolku včelařů (nechápu proč se schází hned v Miláně). Předpokládám, že v kufříku ten Vilík nese včelí královnu.

Konečně model pro každý den. Před pikolou, za pikolou.... Konečně model pro každý den. Před pikolou, za pikolou....

Může být Královna koloběžka červený boxer? Asi jde na casting. Může být Královna koloběžka červený boxer? Asi jde na casting.

A tohle je z "týdnu módy" snad vše. Všichni tvůrci se zase převlíkli do svého domácího úboru, ulehli na ušák, vycházky byly omezeny a večerka je až po prášečku. A tohle je z "týdnu módy" snad vše. Všichni tvůrci se zase převlíkli do svého domácího úboru, ulehli na ušák, vycházky byly omezeny a večerka je až po prášečku.

Věřte - nevěřte. Věřte - nevěřte.

"Volit o víkendu určitě půjdu, nebudu jak kráva sedět doma." "Volit o víkendu určitě půjdu, nebudu jak kráva sedět doma."

Rozdávání autogramů nikdy neodmítnu! Rozdávání autogramů nikdy neodmítnu!

Už jenom cca 50 milionů 547 tisíc přátel na Facebooku a půjdem si spolu zazpívat. Už jenom cca 50 milionů 547 tisíc přátel na Facebooku a půjdem si spolu zazpívat.

Trošku víc doprava, prosím! Trošku víc doprava, prosím!

Asi nějakej babskej recept na chřipku. Asi nějakej babskej recept na chřipku.

Všem nemocným přeju brzké uzdravení a doufám, že jim tenhle fotokabir zvednul náladu a jsou blíž vyléčení. Těm, co zatím nelehli, přeju ať se jim i nadále bacily vyhýbají obloukem!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100