Kabir a tričko, které pomůže!

Kabir a tričko, které pomůže!

Někdy vás život příjemně překvapí a jindy vám zase hodí klacky pod nohy a srazí na kolena. Moje poslední myší tři měsíce byly přesně v tomhle duchu. Před třemi měsíci jsem při dopravní nehodě ztratil někoho, kdo mi byl velmi blízký. Už ho nikdy neuvidím a nikdo mi ho nevrátí. Bolest, která po něm zůstala se popsat nedá. Sbalil jsem tedy kufr a odjel do Washingtonu za tetou, abych se z toho trochu vzpamatoval. Než jsem odjížděl, tak jsem si koupil ještě lístky na Fed Cup a těšil se na nevídanou podívanou až se vrátím. Osud ale nechtěl, abych tu slávu viděl a poslal mi do Washingtonu hurikán Sandy a zrušil mi let. Až včera jsem dokázal opět otočit osudové karty. Mít vzpomínku na Fed Cup i když jsem tam nemohl být a zároveň POMOC čtyřiadvacetileté Elišce Zámečníkové, která má za sebou těžkou autonehodu. A jak to probíhalo? Tady je můj příběh...

Jak jsem tak naposledy lítal po kurtu, tak mi došlo, že nejenom, že jsem tam jediný z plyše, ale taky nemám ani triko a o kalhotách už ani nemluvě. Jak jsem tak naposledy lítal po kurtu, tak mi došlo, že nejenom, že jsem tam jediný z plyše, ale taky nemám ani triko a o kalhotách už ani nemluvě.

Doma jsem projel ještě jednou šatník - ale nějak to nebylo ono. Chtělo to něco stylovýho. Něco, co by se ke mně hodilo. Do krámu se mi ale nechtělo. Neměl jsem náladu na otázky typu, jakou mám velikost a jestli mě to někde neškrtí.  Doma jsem projel ještě jednou šatník - ale nějak to nebylo ono. Chtělo to něco stylovýho. Něco, co by se ke mně hodilo. Do krámu se mi ale nechtělo. Neměl jsem náladu na otázky typu, jakou mám velikost a jestli mě to někde neškrtí.

A pak jsem našel co jsem hledal - dražbu trička Andrey Hlaváčkové s podpisy vítězek Fed Cupu s výtěžkem pro čyřiadvacetiletou Elišku Zámečníkovou, která se zotavuje z dopravní autonehody. Hned jsem věděl, že je to to správné. A šel jsem dražit... A pak jsem našel co jsem hledal - dražbu trička Andrey Hlaváčkové s podpisy vítězek Fed Cupu s výtěžkem pro čyřiadvacetiletou Elišku Zámečníkovou, která se zotavuje z dopravní autonehody. Hned jsem věděl, že je to to správné. A šel jsem dražit...

Řeknu vám - byly to ale nervy.  Když se v poslední hodině zapojil i pan Babiš, tak jsem přivolal parťáka Wůdyho na pomoc a jeli jsme v tom spolu.  Říkal jsem si, že je to ztracený. Ruku na srdce, jaký by byl asi sázkový kurz na malá plyšová myš proti panu Babišovi. Ale já se nevzdal a věřil....veřil a dověřil. Řeknu vám - byly to ale nervy. Když se v poslední hodině zapojil i pan Babiš, tak jsem přivolal parťáka Wůdyho na pomoc a jeli jsme v tom spolu. Říkal jsem si, že je to ztracený. Ruku na srdce, jaký by byl asi sázkový kurz na malá plyšová myš proti panu Babišovi. Ale já se nevzdal a věřil....veřil a dověřil.

Podařilo se! Triko je moje! Přeběhl jsem ještě k Wůdymu na počítač, abych měl jistotu, že to tam vidím stejně. Ten mezitím ale samou radostí omdlel...(ba ne, jak nemá to ucho a byl o mě opřenej a já se pohnul, tak šel k zemi) Podařilo se! Triko je moje! Přeběhl jsem ještě k Wůdymu na počítač, abych měl jistotu, že to tam vidím stejně. Ten mezitím ale samou radostí omdlel...(ba ne, jak nemá to ucho a byl o mě opřenej a já se pohnul, tak šel k zemi)

Po dlouhý -  dlouhý době mám opět pocit, že jsem udělal něco, co mělo cenu. Něco, co pomůže. A taky se těším až tu statečnou dívku, která teď  bude potřebovat hodně síly potkám. Po dlouhý - dlouhý době mám opět pocit, že jsem udělal něco, co mělo cenu. Něco, co pomůže. A taky se těším až tu statečnou dívku, která teď bude potřebovat hodně síly potkám.

A pak mě napadlo ještě něco...ale o tom až příště - jestli to dopadne....

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100