Jak jsem Johny Deepovi přebral holku!

Jak jsem Johny Deepovi přebral holku!

Možná, že je jeden z nejlíp placenejch herců planety. Možná, že je jeden z nejvíc vylepovanejch herců po ženskejch nástěnkách a po ženskejch monitorech. Ale když jsem řekl, že dělám v Čechách do novinařiny a bydlím v myší díře, tak byl ten střihorukej frajer druhej.

Moment! Není to.....? Je to on! Moment! Není to.....? Je to on!

No, abych řekl pravdu, tak ON mě ani tak nezajímal. Bylo to vzplanutí na první pohled. Lásce holt neporučíš, piráte! No, abych řekl pravdu, tak ON mě ani tak nezajímal. Bylo to vzplanutí na první pohled. Lásce holt neporučíš, piráte!

Já myslím, že dáma se už rozhodla. Já myslím, že dáma se už rozhodla.

Ta hra na bambitku u mýho krku ho nepřestávala bavit. Nejlepší obrana je útok. Ta hra na bambitku u mýho krku ho nepřestávala bavit. Nejlepší obrana je útok.

Teď čumíš co? Teď čumíš co?

To sis popletl filmy, rukou zastavuje kulky jenom pan Matrix nebo náš pan prezident. To sis popletl filmy, rukou zastavuje kulky jenom pan Matrix nebo náš pan prezident.

Nakonec jsem dostal na cestu jak klobouk, tak bambitku. Musel chlapsky uznat, že jedna filmová etapa skončila a vzhled playboye, hrad v Beverly Hills, výpis z bankovního účtu při kterým dochází toner v tiskárně a natržený tričko nejsou všechno. Ať si zkusí vydávat www.johnydeep.cz. Nakonec jsem dostal na cestu jak klobouk, tak bambitku. Musel chlapsky uznat, že jedna filmová etapa skončila a vzhled playboye, hrad v Beverly Hills, výpis z bankovního účtu při kterým dochází toner v tiskárně a natržený tričko nejsou všechno. Ať si zkusí vydávat www.johnydeep.cz.

Tady je jasně vidět, že uznává svojí prohru a nese to statečně. Chvíli mi pak brečel na rameni, ale to jsem slíbil, že neotisknu. Novinářská čest mi to nedovolí. Tady je jasně vidět, že uznává svojí prohru a nese to statečně. Chvíli mi pak brečel na rameni, ale to jsem slíbil, že neotisknu. Novinářská čest mi to nedovolí.

Konečně bez toho ufňukance. "Tak kam to bude, krásko?" Konečně bez toho ufňukance. "Tak kam to bude, krásko?"

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100