Jak jsem si zahrál s kapelou!

Jak jsem si zahrál s kapelou!

Už konečně vím, co znamená ROZJET TO nebo HRÁBNOUT POŘÁDNĚ DO STRUN. Konečně jsem měl možnost se taky jednou vyškrábat na podium a odehrát celý koncert s kapelou. Už nejsem obyčejnej, šedivej, plyšovej - už jsem taky hudební.

Zaujal jsem pozici, abych byl vidět - jako vždy. Měl jsem pod zadkem asi pět krabic. Vypadaly jako na klobouky, ale asi v tom nosí bubny, nevím... Zaujal jsem pozici, abych byl vidět - jako vždy. Měl jsem pod zadkem asi pět krabic. Vypadaly jako na klobouky, ale asi v tom nosí bubny, nevím...

Pak probíhalo ladění, zvučení, bzučení a cvrčení. Tak jsem sbalil svoji španělku s klikou a šli jsme radši na bar. Pak probíhalo ladění, zvučení, bzučení a cvrčení. Tak jsem sbalil svoji španělku s klikou a šli jsme radši na bar.

Než jsem stačil trochu pohnout knoflíkama, chytla mě zvukařka pod krkem a měl jsem po srandě. Než jsem stačil trochu pohnout knoflíkama, chytla mě zvukařka pod krkem a měl jsem po srandě.

A tady už to jelo. Nejen, že pravou tlapkou brnkám do strun, které nemám, ale když se pozorně podíváte, tak je vidět, že i zpívám. A tady už to jelo. Nejen, že pravou tlapkou brnkám do strun, které nemám, ale když se pozorně podíváte, tak je vidět, že i zpívám.

Tady jsem v euforii už zapomněl i hrát. Tady jsem v euforii už zapomněl i hrát.

Prej: Kabire, pojď na parket! Nešel jsem, bylo to na mě moc rychlý. Prej: Kabire, pojď na parket! Nešel jsem, bylo to na mě moc rychlý.

Splnil jsem si životní sen a konečně zasedl za bubny. Jenomže jsem nedošáhl ani na paličky, tak jsem se radši vrátil ke své věrné španělce. Splnil jsem si životní sen a konečně zasedl za bubny. Jenomže jsem nedošáhl ani na paličky, tak jsem se radši vrátil ke své věrné španělce.

Tady při představení kapely. Málem jsem omdlel - lidi mi tleskali. To mi doma nebude nikdo věřit. Tady při představení kapely. Málem jsem omdlel - lidi mi tleskali. To mi doma nebude nikdo věřit.

No a pak už jsem šel z ruky do ruky... No a pak už jsem šel z ruky do ruky...

To víte, že bude i video. A bude i s bonusem. Dojde totiž i na myší tanec. To víte, že bude i video. A bude i s bonusem. Dojde totiž i na myší tanec.

Lidi, jak mě bolely záda. Lidi, jak mě bolely záda.

A to jsou oni - TRIO ROMANO. A já jim z celého myšího srdce děkuju za tenhle životní zážitek. A to jsou oni - TRIO ROMANO. A já jim z celého myšího srdce děkuju za tenhle životní zážitek.

Bylo holt už po dvanáctý a já jsem zvyklej chodit spát v deset. Tak kam jinam složit hlavu, než na malý soudek. A o čem se mi zdálo? No to je snad jasný: Pořádný koncert v létě, venku, něco na způsob open air festivalu, já na podiu a lidi šílej... A pak najednou: Kabire, probuď se a mazej si jít lehnout domů! Bylo holt už po dvanáctý a já jsem zvyklej chodit spát v deset. Tak kam jinam složit hlavu, než na malý soudek. A o čem se mi zdálo? No to je snad jasný: Pořádný koncert v létě, venku, něco na způsob open air festivalu, já na podiu a lidi šílej... A pak najednou: Kabire, probuď se a mazej si jít lehnout domů!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100