Kabir a tričko, které pomohlo - FINÁLE!

Kabir a tričko, které pomohlo - FINÁLE!

Tak ho mám konečně doma. Tenisové tričko Andrey Hlaváčkové z Fed Cupu. Tričko, které přineslo tolik radosti při výhře a zároveň pomohlo i Elišce, pro kterou byly peníze z aukce určené. Může být lepší kombinace?

Hned jak jsem přišel, tak jsem zaujal nejlepší místo a jako jediný se posadil  na stůl. Hlavně abych viděl a ještě lépe byl viděn. Hned jak jsem přišel, tak jsem zaujal nejlepší místo a jako jediný se posadil na stůl. Hlavně abych viděl a ještě lépe byl viděn.

A pak už to jelo. Pan Babiš mě chytnul pod krkem, triko jsem jen tak tak zahlídnul levým okem a už lítaly blesky z foťáků. A pak už to jelo. Pan Babiš mě chytnul pod krkem, triko jsem jen tak tak zahlídnul levým okem a už lítaly blesky z foťáků.

Vždycky jsem si říkal, že až budu dávat první rozhovor, tak chci mít v zádech profesionála. Někdy se sny a přání prostě splní. Vždycky jsem si říkal, že až budu dávat první rozhovor, tak chci mít v zádech profesionála. Někdy se sny a přání prostě splní.

Měl jsem sice trochu žízeň, ale nehnul jsem se ani na krok. Tady jsem se účastnil hovoru mezi panem Babišem a paní Boženou Jirků, která má na povel Konto Bariéry a která pomáhá Elišce, pro kterou byly peníze určeny. Měl jsem sice trochu žízeň, ale nehnul jsem se ani na krok. Tady jsem se účastnil hovoru mezi panem Babišem a paní Boženou Jirků, která má na povel Konto Bariéry a která pomáhá Elišce, pro kterou byly peníze určeny.

A protože se s tričkama roztrhl pytel, tak jsem předal taky svoje a k tomu pár fotek. Eliška bohužel nemohla být na předání, tak jsem jí dárky poslal a doufám, že jí udělají radost. A protože se s tričkama roztrhl pytel, tak jsem předal taky svoje a k tomu pár fotek. Eliška bohužel nemohla být na předání, tak jsem jí dárky poslal a doufám, že jí udělají radost.

Předávání v plném proudu... Předávání v plném proudu...

Tak, Fed Cupové triko je doma a druhé se navléká na mě. Tak, Fed Cupové triko je doma a druhé se navléká na mě.

Myslím, že se mi povedlo. Velké díky jde za mojí osobní krejčovou, která mi šije už pár let na míru. Myslím, že se mi povedlo. Velké díky jde za mojí osobní krejčovou, která mi šije už pár let na míru.

A pak jsem zase já na oplátku dostal triko od pana Babiše s klikujícím autobusem. Samozřejmě jsem si ho nechal taky podepsat a na ten podpis jsem si osobně dohlídnul. A pak jsem zase já na oplátku dostal triko od pana Babiše s klikujícím autobusem. Samozřejmě jsem si ho nechal taky podepsat a na ten podpis jsem si osobně dohlídnul.

Doma na gauči jsem konečně sebral odvahu a triko z Fed Cupu si konečně vyzkoušel. Bohužel nemůžu zato, že v oblastech trika, kde mají tenistky prsa, mám já chudák nohy. Doma na gauči jsem konečně sebral odvahu a triko z Fed Cupu si konečně vyzkoušel. Bohužel nemůžu zato, že v oblastech trika, kde mají tenistky prsa, mám já chudák nohy.

A klikující autobus? Myslím, že na dnešní noc jako pýžo dobrý. Ba ne. Rozhodl jsem se, že s darovanýma tričkama budu pracovat dál a pokud opět někomu pomůžou, tak jsem připraven nasadit svůj myší kožich. A klikující autobus? Myslím, že na dnešní noc jako pýžo dobrý. Ba ne. Rozhodl jsem se, že s darovanýma tričkama budu pracovat dál a pokud opět někomu pomůžou, tak jsem připraven nasadit svůj myší kožich.

Protože je v poslední době těžké se čas od času domluvit a tady nám vyšlo vše, tak bych rád poděkoval:

  • Andree Hlaváčkové - za věnování trika do aukce a samozřejmě za skvělou práci na kurtu, bez které bych teď  tenhle článek nepsal.
  • Andreji Babišovi - že nějakým zázrakem techniky nedokázal vydražit triko jako první a poté ani chvilku neváhal a šel do toho se mnou a tímpádem se podařilo vybrat neuvěřitelných 101.000,-Kč.
  • Boženě Jirků z Konta bariéry - za to, že pomáhá Elišce a i jiným, kteří to nutně potřebují. Kéž by bylo v této době více takových lidí. 
  • Michalu Bereňovi, Ondřeji Trunečkovi, Ivě Janouškové a celému týmu z iDnes, který se na přípravě podílel a za zorganizování celé akce a jejího pokračování.

A co napsat na závěr? Snad jen přání. Přání, ať se Elišce daří dobře, ať má hodně síly a ať je více takových akcí a lidí, kteří dokážou pomoci, když je potřeba.


A kdo nemá čtení dost a ještě by chtěl video, tak přepojuji na kolegy z iDNES a najdete ho TADY.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100