Kabir balí dárky!

Kabir balí dárky!

Tenhle rok jsem si řekl, že se pořádně plácnu přes kapsu. Výběru dárků jsem se věnoval už od července minulého roku. Příprava se nesmí nikdy podcenit - je to jako ve válce. Na internetu jsem porovnal ceny a našel jsem co by tak právě mělo tyhle Vánoce letět. Nákup jsem samozřejmě nechal až na poslední dny, abych to měl i s adrenalinem a potrénoval syčení a špičatý lokty. A pak přišel můj den a já vyrazil. Vrátil jsem se vysílenej, přesně jak jsem plánoval ale hlavně jsem sehnal favorita těchto Vánoc. Teď už to jenom zabalit...a hajdum hajdum tydlidum..

Nemůžete mi to někdo podržet? Místo toho, aby jste se přestali smát! Nemůžete mi to někdo podržet? Místo toho, aby jste se přestali smát!

S lepenkou to šlo taky všechno šejdrem... S lepenkou to šlo taky všechno šejdrem...

Podržel jsem si to zadní packou a pravým uchem. Lepenku jsem si nalepil na ocas, abych ji měl po ruce. Podržel jsem si to zadní packou a pravým uchem. Lepenku jsem si nalepil na ocas, abych ji měl po ruce.

Kde jsou mašle? Kam jste mi to zase dali? Kolikrát jsem říkal, ať se mi nehrabete ve věcech! Ach, jo! Každej rok je to stejný... Kde jsou mašle? Kam jste mi to zase dali? Kolikrát jsem říkal, ať se mi nehrabete ve věcech! Ach, jo! Každej rok je to stejný...

No, to bylo řečí a podceňování, že to nezvládnu. Pche - zase tak levej být nemůžu. No, to bylo řečí a podceňování, že to nezvládnu. Pche - zase tak levej být nemůžu.

A co že jsem pokoupil? To nejlepší do redakce. Protože jestli pojedu, jak jedu, tak to budou brzo potřebovat. A vy se taky vyprdněte na stres a drahé dárky a Vánoce si hezky užijte! A co že jsem pokoupil? To nejlepší do redakce. Protože jestli pojedu, jak jedu, tak to budou brzo potřebovat. A vy se taky vyprdněte na stres a drahé dárky a Vánoce si hezky užijte!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100