Kabir drží slovo a pomáhá!

Kabir drží slovo a pomáhá!

Konečně přišel den D a já mohl splnit slib, který jsem dal v prosinci. Minulé pondělí jsem do útulku přivezl jeden a půl tuny granulí a moc děkuju všem, kteří šířili moji zprávu a přidali ruku k dílu. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY VÁM VŠEM! A teď už se pojďte se mnou podívat opět do útulku, jak proběhlo celé předání.

Tak takhle vypadá pro představu jeden a půl tuny granulí. Já bych to měl na celý život a ještě pro vnoučata. Tady se po tom, ale jenom zapráší. Tak takhle vypadá pro představu jeden a půl tuny granulí. Já bych to měl na celý život a ještě pro vnoučata. Tady se po tom, ale jenom zapráší.

Jenom jsem si tak cvičně hodil jeden pytel na záda, abych měl představu, co je jeden a půl tuny. Jenom jsem tiše hekl a pak už to víckrát nezkoušel. Jenom jsem si tak cvičně hodil jeden pytel na záda, abych měl představu, co je jeden a půl tuny. Jenom jsem tiše hekl a pak už to víckrát nezkoušel.

Proč bych se s tím tahal, když si na to můžu vzít vozík, že jo? Proč bych se s tím tahal, když si na to můžu vzít vozík, že jo?

Halóóóó! Ví někdo, jak to funguje? Halóóóó! Ví někdo, jak to funguje?

A než jsem se nadál, už jsem letěl. A než jsem se nadál, už jsem letěl.

Přistál jsem na jedný z hromad a zase musel žebrat o pomoc. No a pak jako vždycky a všude mě už pomalu vyváděli a nenápadně šahali po koštěti. Přistál jsem na jedný z hromad a zase musel žebrat o pomoc. No a pak jako vždycky a všude mě už pomalu vyváděli a nenápadně šahali po koštěti.

Venku jsem se ještě rychle rozloučil a popřál pokud možno krátký pobyt a ať ho má taky jednou někdo rád, jako mají rádi mě. Venku jsem se ještě rychle rozloučil a popřál pokud možno krátký pobyt a ať ho má taky jednou někdo rád, jako mají rádi mě.

No není nádhernej? Je to pejsek a je mu něco kolem osmi měsíců. A to je jenom jeden z fešáků, kteří tam čekají na nový domov. No není nádhernej? Je to pejsek a je mu něco kolem osmi měsíců. A to je jenom jeden z fešáků, kteří tam čekají na nový domov.

Všechny související články najdete zde:

Kabir pomáhá psímu útulku!

KABIR VOLÁ O POMOC A SVOLÁVÁ SVÉ PŘÁTELE!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100