Kabir, sněženky a machři

Kabir, sněženky a machři

Konečně přestalo sněžit a vyšlo slunce! Vypadá to jako fotka z Itálie, ale je z Kremnice :)

A jen co jsem si začal konečně užívat sluníčko, už mě zas hnali do mlhy. 
Vyjeli jsme na kopec Skalka a jako šílenci se sápali nahoru po sjezdovce. A jen co jsem si začal konečně užívat sluníčko, už mě zas hnali do mlhy.
Vyjeli jsme na kopec Skalka a jako šílenci se sápali nahoru po sjezdovce.

Kladl jsem otázky "Jaký to má smysl?" nebo "A komu tím prospějete??", ale nedostal jsem žádnou odpověď. Ale najednou se ty mraky na jedné straně trochu otevřely, tak jsem se tam rozběhl a... Kladl jsem otázky "Jaký to má smysl?" nebo "A komu tím prospějete??", ale nedostal jsem žádnou odpověď. Ale najednou se ty mraky na jedné straně trochu otevřely, tak jsem se tam rozběhl a...

To vám byla nádhera! Tak tohle opravdu za výstup stálo. To město vpravo za mým uchem je Bánská Bystrica. To vám byla nádhera! Tak tohle opravdu za výstup stálo. To město vpravo za mým uchem je Bánská Bystrica.

Pak jsme se šli ubytovat do horský chaty a zjistili jsme, že jsme tam jediný dospělí, jinak to celý obsadil školní lyžařskej výcvik. Prostě Sněženky a machři! Pak jsme se šli ubytovat do horský chaty a zjistili jsme, že jsme tam jediný dospělí, jinak to celý obsadil školní lyžařskej výcvik. Prostě Sněženky a machři!

Převrátil, Mácha, Cabadaj! Já to tušil...
Dorostenci přistivštěli ze svahu a celej zbytek večera dupali po chodbách, hráli na kytary a pištěli. Ale my se nezalekli a neohroženě jsme se před nimi schovali do baru, kde jsme si tak dlouho připíjeli, až už jsme je vůbec neslyšeli. Převrátil, Mácha, Cabadaj! Já to tušil...
Dorostenci přistivštěli ze svahu a celej zbytek večera dupali po chodbách, hráli na kytary a pištěli. Ale my se nezalekli a neohroženě jsme se před nimi schovali do baru, kde jsme si tak dlouho připíjeli, až už jsme je vůbec neslyšeli.

Ráno jsem se probudil akorát včas, abych z okna pokoje mohl sledovat tenhle krásný výhled na východ slunce. Náádhera! Ráno jsem se probudil akorát včas, abych z okna pokoje mohl sledovat tenhle krásný výhled na východ slunce. Náádhera!

A pak se to na sjezdovce začalo hemžit a vylezlo slunko, tak jsem se šel podívat blíž.
Právě začala první lekce třetího družstva. Zatímco lyžaři už zdatně plužili, snowboarďáci se stále ještě zdokonalovali v dřepění na sjezdovce. A pak se to na sjezdovce začalo hemžit a vylezlo slunko, tak jsem se šel podívat blíž.
Právě začala první lekce třetího družstva. Zatímco lyžaři už zdatně plužili, snowboarďáci se stále ještě zdokonalovali v dřepění na sjezdovce.

A pak jsme zas jeli dál. To je hned jiný kafe, když přestane chumelit! A pak jsme zas jeli dál. To je hned jiný kafe, když přestane chumelit!

Dojeli jsme až k jednomu zámku, co se jmenoval Bojnice, a já povídám: "Nikdy jsem tu nebyl, ale je mi to nějaký povědomý. Odkud já to znám...?" 
Dvounožci se zahihňali, pak nasadili vážnej výraz a řekli: "Ha ha, hi hi, ho ho." Dojeli jsme až k jednomu zámku, co se jmenoval Bojnice, a já povídám: "Nikdy jsem tu nebyl, ale je mi to nějaký povědomý. Odkud já to znám...?"
Dvounožci se zahihňali, pak nasadili vážnej výraz a řekli: "Ha ha, hi hi, ho ho."

A jó, tady se natáčela Šíleně smutná princezna!!
No a když jsem se pokochal zámkem, obešel jsem ho a tam jsem našel něco ještě lepšího! A o tom zas potom :) A jó, tady se natáčela Šíleně smutná princezna!!
No a když jsem se pokochal zámkem, obešel jsem ho a tam jsem našel něco ještě lepšího! A o tom zas potom :)

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100