Kabirova taška na míru!

Kabirova taška na míru!

Můžu já za to, že jsem z plyše? Můžu snad za to, že nejsem konfekční postava? Nemůžu. Naštěstí začínám být asi mediálně známej, protože jsem dostal nabídku na ušití tašky na míru od Dara bags. Asi už se nemohli na mě dívat, jak si strkám zbytky sýru do kapsy na horší časy. Nikdy bych si nemyslel, že se dá kabelka/taška ušít za cenu večeře pro dva. Paráda - takže dneska nejím!

Musel jsem se na to opřít, z těch vzorkníků mi šla hlava kolem a taky jsem se děsil metru a čísel, který nekompromisně vyhřezne. Musel jsem se na to opřít, z těch vzorkníků mi šla hlava kolem a taky jsem se děsil metru a čísel, který nekompromisně vyhřezne.

A šlo do tuhýho. Ufff, naštěstí to bylo jenom na popruh a né kolem břicha - na to jsem totiž od jistý doby alergickej. A šlo do tuhýho. Ufff, naštěstí to bylo jenom na popruh a né kolem břicha - na to jsem totiž od jistý doby alergickej.

Chvilku jsem se s nima hádal, protože jsem chtěl žlutou, aby mi šla k webu, ale nakonec jsme vybrali tašku pro pořádnýho myšáka a ne pro nějakýho sejraře. Bude hnědo-červená-černá. Chvilku jsem se s nima hádal, protože jsem chtěl žlutou, aby mi šla k webu, ale nakonec jsme vybrali tašku pro pořádnýho myšáka a ne pro nějakýho sejraře. Bude hnědo-červená-černá.

Se řekne: Vyber si zip! Upřímně je mi barva jedno, trošku se jenom děsím, abych si tam pak něco nepřiskříp. Upozorňuju, že celý výběr probíhá v kavárně a po levici i po pravici jsou obsazeny stolečky, kde po nějaké době mírně vázne konverzace. No já se nedivím, kdybych já viděl myš, která si vybíra podle vzorníku a nemůže se rozhodnout mezi zipem, taky bych moc asi nemluvil. Se řekne: Vyber si zip! Upřímně je mi barva jedno, trošku se jenom děsím, abych si tam pak něco nepřiskříp. Upozorňuju, že celý výběr probíhá v kavárně a po levici i po pravici jsou obsazeny stolečky, kde po nějaké době mírně vázne konverzace. No já se nedivím, kdybych já viděl myš, která si vybíra podle vzorníku a nemůže se rozhodnout mezi zipem, taky bych moc asi nemluvil.

V obchodě jsem to zase všechno zvizitýroval a prošmejdil. Bohužel, v kabelce žádná zapomenutá peněženka nebyla. V obchodě jsem to zase všechno zvizitýroval a prošmejdil. Bohužel, v kabelce žádná zapomenutá peněženka nebyla.

Tady taky žádný peníze schovaný nebyly. Tady taky žádný peníze schovaný nebyly.

10, 20 Kabir za sedmým ramínkem! 10, 20 Kabir za sedmým ramínkem!

Pak jsem trochu zapózoval - byl jsem stejně utahanej z toho vybíraní, tak jsem ještě rád natáhl záda. Pak jsem trochu zapózoval - byl jsem stejně utahanej z toho vybíraní, tak jsem ještě rád natáhl záda.

Tak co je hezčí? Hnědá kabelka nebo moje hnědý kalhoty? Tak co je hezčí? Hnědá kabelka nebo moje hnědý kalhoty?

Ještě než jsem vypad, tak jsem jim tam štípnul pár bonbónů a zkontroloval co čtou při práci. Ještě než jsem vypad, tak jsem jim tam štípnul pár bonbónů a zkontroloval co čtou při práci.

Tohle jsem už trochu přehnal - chytli mě pak pod krkem a šel jsem do tašky. Ale za ten fór to stálo. Tohle jsem už trochu přehnal - chytli mě pak pod krkem a šel jsem do tašky. Ale za ten fór to stálo.

Moc děkuju celýmu týmu Dara bags za tuhle úžasnou nabídku. A přeji hodně štěští při šítí - je mi jasný, že tahle velikost bude za trest.

Kdo by jste měl taky zájem o ORIGINÁLNÍ - ČESKOU tašku, ať už hotovou nebo na míru, tak se mrkněte SEM.

A jak to celý dopadne? Na to si musíme tři týdny počkat.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100