Pane prezidente, hlásím se do služby!

Pane prezidente, hlásím se do služby!

Čtu si takhle při obídku co je novýho ve světě a málem mi vypadnul levej zub. Ostřelujou nám hradního pána. Určitě teď budou shánět posily do týmu. Ještě, že mám doma fotky z mojí první akce kdysi v rovníkový Africe. Pane prezidente, chci Vás chránit!

Základ je mít přehled o situaci, rozhled, výhled, nadhled.... Základ je mít přehled o situaci, rozhled, výhled, nadhled....

...pohled, dohled. Ale cejtím, že mi něco chybí. ...pohled, dohled. Ale cejtím, že mi něco chybí.

Teď už je to lepší. Teď už je to lepší.

Čistej vzduch, čistá větev, čistej dvorek. Teď jenom, aby to nebyl čistej průstřel. Čistej vzduch, čistá větev, čistej dvorek. Teď jenom, aby to nebyl čistej průstřel.

Každý přijíždějící auto (i když je zadělaný jak jetel), se musí prolézt jestli někde netiká. Každý přijíždějící auto (i když je zadělaný jak jetel), se musí prolézt jestli někde netiká.

Podezřelej výhled, podezřelý ticho, podezřelý okno, podezřelá veranda....Podezřele dlouho se nic neděje. Podezřele se mi vyprazdňuje lednička, podezřele dochází sejra.....Dneska to balím, ementál volá! Podezřelej výhled, podezřelý ticho, podezřelý okno, podezřelá veranda....Podezřele dlouho se nic neděje. Podezřele se mi vyprazdňuje lednička, podezřele dochází sejra.....Dneska to balím, ementál volá!

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Fotokabir

Nelidské fotopříběhy ze všech koutů a děr světa. Příběhy a reportáže, to je "Fotokabir".

Smích a pláč jsou nejcennější majetek živého člověka. Jan Werich

10.4.2014 Citáty

WebTop100