I geeci slaví vánoční svátky – pojďme jim vybrat dárky

I geeci slaví vánoční svátky – pojďme jim vybrat dárky

Máte kamarády? Jsou mezi nimi geeci? Plánujete je obdarovat? Dárky jste zatím nekoupili? Pokud nadšeně, i když trochu smutně přikyvujete, nevadí. Kabir má pro vás pár možností, jak dát vše do kupy – a to k oboustranné spokojenosti.

Geek, roztomilé stvoření, jež má povětšinou na sobě brýle s takhle silnými obroučky, anglický svetr a úzké kalhoty. Zajímají ho moderní, především IT technologie, všechny ty mašinky, kompjůtry. Podivíni, ale máme je vlastně rádi. V období blížích se vánočních svátků člověk nemusí zmatkovat, a i takové človíčky obšťastnit nějakým dárkem. V následujících řádcích naleznete čtveřici tipů, které můžete vzít za své.

Každý nápoj, pokud ho nevypijete po pár okamžicích, vychladne. Ačkoli nechceme, stát se tato nekalost může denně. Váš geek marně pátrá po něčem, co by jeho čaji nebo ranní kávičce zachovalo teplotu. Pořiďte mu proto ohřívač nápojů. Jednoduše ho zapojí do USB portu, a již se může kochat, že jeho nápoj udrží svou teplotu - až neskutečných 60 °C.
http://www.bestdarky.cz/usb-ohrivac-napoju-p-634.html

Začínáte mít o geeka obavu? Nejí, nepije, nespí, nekomunikuje? Vše by se dalo pochopit, jen ne ty mouchy. Ty potvory létají všude kolem hlavy, monitoru, zkrátka všude. Tato vychytávka všechny šeredy pošle do věčných lovišť, a jako malý bonus se k tomu můžou těšit na elektrický výboj.
http://www.drobak.cz/d-hmyzi-paralyzer.html

Cítíte na něm, že si potřebuje do něčeho praštit. Mortal Combat nebo Street Fighter už ho omrzeli. A on zrovna nefunguje program, jak by měl, vybijí se baterie a on nemá čas hledat nabíječku a podobně. Důvody bývají různé. Jedinečné řešení se jmenuje USB boxer. Žádný strach. Ovládáte zde plastového bojovníka, ale také pochopitelně jeho ruce. Samozřejmě nechybí gong.
http://www.smartstore.cz/usb-gadgets/usb-boxer.html

Pro někoho hudba patří mezi takzvané denní chleby. Někdo ji jen poslouchá, ten další krom toho také zpívá nebo hraje na nějaký hudební nástroj. Mezi ty nejrozšířenější patří bicí nástroje. Největší nedostatek tkví v jejich velikosti. Ovšem žádný problém. Existují stolní verze nejrůznějších aktivit, tak proč ne bubnů. S těmito se i on může vyblbnout, vymlátit, a to rovnou na svém stole.
http://gadgeto.cz/darky-do-kancelare/1528-stolni-bubny.html

Do Štědrého dne ještě pár dní zbývá, nicméně na nákup dárků už tolik času není. Proto neotálejte a nějaký dárek geekovi kupte. Jednak ho na chvilku zabavíte od spárů počítačů, ale zároveň mu dozajista uděláte radost – což berte jako nejdůležitější.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Kabir doporučuje

Do redakce nám pravidelně chodí spousta tipů o čem mám napsat, co si mám přečíst, co mám jet navštívit, co kdo chce doporučit ostatním. Proto jsem jako správný šéfredaktor chtěl vyjít vstříc a v této rubrice najdete moje postřehy a tipy. Ať už se jedná o knížky, památky, výstavy, zoologii, paleontologii, ekologii, legii či legíny...

WebTop100