Kabirovy vánoční datle s marcipánem

Kabirovy vánoční datle s marcipánem

Pomalu jsme se vzpamatoval z vosích úlů nebo-li všelích hnízd. Vytahal jsem si poslední žihadla, vyčesal poslední zaschlé těsto z chlupů a konečně zase narovnal svoje myší záda. Teď to chce něco, co se nepeče, je dobrý a jak říkáme u nás v díře hotový EINS-ZWEI.

Sežeňte si pár datlí a nechte se romanticky unést jako já. Datle podédlně rozkrojte a vyndejte pecky. Sežeňte si pár datlí a nechte se romanticky unést jako já. Datle podédlně rozkrojte a vyndejte pecky.

Z marcipánu uválejte válečky, které by měly být o kousek delší než datle. Váleček vložte do datle a zase ji zavřete. Z marcipánu uválejte válečky, které by měly být o kousek delší než datle. Váleček vložte do datle a zase ji zavřete.

Ve vodní lázni si rozdělejte čokoládu s tukem a datle z jedné strany namočte. Ve vodní lázni si rozdělejte čokoládu s tukem a datle z jedné strany namočte.

Ták a je to. Teď jenom nechat zaschnout, naskládat do krabice a hlavně to nesežrat ještě před Vánocema. Ták a je to. Teď jenom nechat zaschnout, naskládat do krabice a hlavně to nesežrat ještě před Vánocema.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Spižírna

V mojí spižírně najdete nejenom inspiraci co na stůl, ale hlavně jak na to. Všechny recepty jsem za vás osobně ochutnal a uvařil - samozřejmě po myším. Takže snad už zbývá jen popřát DOBROU CHUŤ!

WebTop100