Kabirův volební salát

Kabirův volební salát

Dneska než se půjdu podívat škvírou do urny, tak si ještě rychle uvařím a na tu novou tradici se posilním.

Než zasednete na trůn, budete potřebovat: Kousek pórku jako žezlo. A pak už jen pár dobrých rádců a poradců jako je třeba: plechovka červených fazolí (ty vám zaručí střelivo a převezmou ministerstvo obrany), plechovka ananasu ( ten se postará o zahraniční cesty za sluncem - samozřejmě za státní výdaje), 5 lžic majonézy (aby se to všechno dalo nějak rozmazat a ututlat a nikdo nic neprokouk), 20 dkg nastrouhaného eidamu ( ten si veme na starost ministerstvo zemědělství - přeci jenom nikdo přesně neví jeho složení). A pak už jen sůl a pepř, protože to je tradice a ta se měnit nemá. Než zasednete na trůn, budete potřebovat: Kousek pórku jako žezlo. A pak už jen pár dobrých rádců a poradců jako je třeba: plechovka červených fazolí (ty vám zaručí střelivo a převezmou ministerstvo obrany), plechovka ananasu ( ten se postará o zahraniční cesty za sluncem - samozřejmě za státní výdaje), 5 lžic majonézy (aby se to všechno dalo nějak rozmazat a ututlat a nikdo nic neprokouk), 20 dkg nastrouhaného eidamu ( ten si veme na starost ministerstvo zemědělství - přeci jenom nikdo přesně neví jeho složení). A pak už jen sůl a pepř, protože to je tradice a ta se měnit nemá.

Nakrájel jsem POCTIVĚ pórek. (co vlastně znamená toto slovo v dnešní době? Jednou zmizí z našeho slovníku, jako třeba slovo břitva.) Nakrájel jsem POCTIVĚ pórek. (co vlastně znamená toto slovo v dnešní době? Jednou zmizí z našeho slovníku, jako třeba slovo břitva.)

Všechno jsem smíchal a ještě jsem stačil štípnout dvě fazole. Vždyť je to přeci jedno, nikdo to nepozná. A i kdyby mě chytli, tak mě zase pustí, jako těch 6.000, kteří už jsou taky z lochu venku. Tak proč z toho dělat vědu? Všechno jsem smíchal a ještě jsem stačil štípnout dvě fazole. Vždyť je to přeci jedno, nikdo to nepozná. A i kdyby mě chytli, tak mě zase pustí, jako těch 6.000, kteří už jsou taky z lochu venku. Tak proč z toho dělat vědu?

Kabirovo doporučení: Po tomhle salátu můžete jít maximálně volit. Nechoďte rozhodně na rande, neplánujte delší film v kině, nezdržujte se při otevřeným ohni a ať vás ani nenapadne někam cestovat letadlem.

Sdílet FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ MailE-mail

Další články z rubriky

Spižírna

V mojí spižírně najdete nejenom inspiraci co na stůl, ale hlavně jak na to. Všechny recepty jsem za vás osobně ochutnal a uvařil - samozřejmě po myším. Takže snad už zbývá jen popřát DOBROU CHUŤ!

WebTop100